Nářadí na zahradu

Nářadí, které využijeme při péči o zahradu

Druhy zeleniny na zahrádce

Napsal admin • Zář 15th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Na zahrádce si můžeme vypěstovat zdravou zeleninu. Zelenina obsahuje vlákninu, minerály, vitamíny a další zdravé látky, které mají přiznivý účinek na naše zdraví. V článku se dozvíte jaké druhy zeleniny můžete pěstovat na vaší zahrádce.

Práce na zahradě je skvělý koníček

Zahrada je pro hodně Čechů velkým koníčkem. Možností co můžeme pěstovat na zahradáce je opravdu hodně. V dnešním článku se zaměříme především na pěstování zeleniny. Nemusíte se ničeho bát, není to vůbec těžké a zvládne to s troškou snahy každý.

Pěstujeme zeleninu

Cibule je velmi zdravá zelenina, kterou by jsme měli zařazovat pravidelně do svého jídelníčku. Samotné pěstování cibule není tak náročné. Můžete si nakoupit sazečky a hned to budete mít o hodně lehčí. Z obchodů doslova vymyzel klasický Český česnek, většina obchodů prodává dovežený Čínský česnek. Který nemá tolik silic jako klasický česnek. Jednou z cest je pustit se do pěstování česneku. Kupte samozřejmě Českou odrůda, až má česnek hodně silic. Česnek má také hodně pozitivních účinků na naše tělo. Vždy ho dobře prolisujte nebo ho pořádně rozkousejte.

Pěstujeme rajčata a papriky

Až budete mít nějaký ty zkušenosti s pěstováním zeleniny, tak můžete zkusit postupně vypěstovat i druhy zeleniny, které jsou složitější na pěstování. Můžete se pustit do pěstování rajčat. Nemusíte mít skleník, stačí i určitá ohrádka. Ještě těžší je pěstování paprik, to už se nepodaří každému.

Pište dolů do komentářů co se vám povedlo vyměstovat na vaší zahrádce.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku