Nářadí na zahradu

Nářadí, které využijeme při péči o zahradu

Jak pěstovat Amarylis a Levandule

Napsal admin • Lis 5th, 2012 • Rubrika: Nezařazené

Máte na zahradě okrásnou zahradu s květinami a rádi pěstujete květiny. Tak si určitě přečtete dnešní článek o tom jak správně pěstovat Amarylis (neboli hvězdník), ale také pěkné Levandule.

Pěstování květin

Pěstování květin je opravdu zajímavé a je velmi zajímavé na zahrádce tvořit různé kombinace z různých květin, které pěstujeme na naší okrasné zahrádce. Dříve lidé pěstovaly zejména růže, ale dnes se dostávají dopopředí i další druhy květin. A to je určitě dobře, protože pestrost je vždy pěkná a je také více zabavné pěstovat více druhů květin, než pěstovat pouze jeden druh květiny.

Jak vypěstovat Amarylis ?

V článku Amarylis pěstování najdete kompletní návod jak máte správně a účinně pěstovat Amarylis. Dozvíte se kdy se má přesadit a také jak se má případně množit a rozmnožovat. Dozvíte se také jaké podmínky vyhovují Amarylisu pro jeho květenství. Amarylisu se také někdy říká pěkně česky Hvězdník.

Pěstujeme Levandule

V článku Levandule pěstování si můžete přečíst jak by se měly správně pěstovat Levandule. Levandule jsou opravdu krásné květiny a mohou mít různé barvy. Levandule dokáže vaší zahrádku skvěle osvětlit a dodat jí novou štávu. Pro oživení vaší květinové zahrádky jsou určitě vhodné. Neváhejte tedy a kupte si Levandule na pěstování.

Využití květin

Květiny můžeme využít na různé způsoby. Květiny můžeme využít i na zdobení vlasů. (zkuste například účesy pro polodlouhé vlasy s květinou). Květiny však slouží zejména k okrase a k tomu, aby jsme to měly i venku pěkné. A když kvetou květiny tak je to opravdu hodně krásné a krásně se na to dívá.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku